|
Póki nowy zarząd nie wystosował ŻADNEJ informacji nt kroków podjętych w celu oczyszczenia klubu z delfinów i całej gangsterki. Czyli zakładam, że wszystko jest przypudrowane i będzie dalej po staremu.
Ja na taką Wisłę grosza nie dołożę i karnetu póki co na pewno nie kupię.
|