Wyświetl pojedynczy post
semion
Junior Member
 
Od: 03.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19234
Stary 28.01.2019, 08:27
Póki nowy zarząd nie wystosował ŻADNEJ informacji nt kroków podjętych w celu oczyszczenia klubu z delfinów i całej gangsterki. Czyli zakładam, że wszystko jest przypudrowane i będzie dalej po staremu.
Ja na taką Wisłę grosza nie dołożę i karnetu póki co na pewno nie kupię.
Odpowiedz cytując