Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13888
Stary 27.01.2019, 23:05
Przecież tak na luźno licząc to poza 650 tysiącami euro zysku z miesięcznych nakładów na kontrakt zeszlon nam lekko 200 tysięcy złotych. Za Imaza mamy Kubę za free więc deal jest jak najbardziej udany.
Oferta za Kostal i Imaza była dla nas zbawieniem w tej trudnej sytuacji i trzeba chłopakom życzyć po prostu powodzenia. Oboje swoim odejściem poświęcili się podobnie jak swego czasu Moskal . Inna tu oczywiście proporcja przywiązania do klubu, ale jednak .
Odpowiedz cytując