Coglin napisał(a):

To Miętta brał 15 tyś. czy rada nadzorcza?
Bo z poprzedniego posta wynika, że Miętta, a z tego że cała rada nadzorcza.
|
Miętta stanowił jej 50% składu . Z tego co kojarzę w ostatnim wywiadzie bronił i siebie i Czerwińskiego . Że oboje ta funkcje sprawowali na papierze.
W takim razie tak tylko sprostuje:
Panowie, nie wstyd Wam?