Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19231
Stary 27.01.2019, 22:58
Coglin napisał(a):Wyświetl post
To Miętta brał 15 tyś. czy rada nadzorcza?
Bo z poprzedniego posta wynika, że Miętta, a z tego że cała rada nadzorcza.
Miętta stanowił jej 50% składu . Z tego co kojarzę w ostatnim wywiadzie bronił i siebie i Czerwińskiego . Że oboje ta funkcje sprawowali na papierze.
W takim razie tak tylko sprostuje:
Panowie, nie wstyd Wam?
Odpowiedz cytując