Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13885
Stary 27.01.2019, 17:43
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
ale bylyby jaja jakbysmy jeszcze musilei oddac czesc kasy , osobiscie uwazam ze glupotom bylo puszczanie Imaza do Jagi - Imaz by nam bardzo pomogl przez te pol roku - i wzmocnilismy tylko konkurencje - a te 100 tys - to Imaz moglby nam wynagrodzic bramkami i miejscem w tabeli ...od poczatku mowilem ze to ta promocja dla Jagi to duzy blad
430 tysięcy by nam zarobił? Chyba po wejściu do LE
nie dla nas jest porażki smak XDDDDDDDDDDDDD
Odpowiedz cytując