AntyMod napisał(a):

|
ale bylyby jaja jakbysmy jeszcze musilei oddac czesc kasy , osobiscie uwazam ze glupotom bylo puszczanie Imaza do Jagi - Imaz by nam bardzo pomogl przez te pol roku - i wzmocnilismy tylko konkurencje - a te 100 tys - to Imaz moglby nam wynagrodzic bramkami i miejscem w tabeli ...od poczatku mowilem ze to ta promocja dla Jagi to duzy blad
|
430 tysięcy by nam zarobił? Chyba po wejściu do LE