TommyTSW napisał(a):

|
podobno Sharksów jest garstka a sprzedaż karnetów idzie słabiutko, ktoś to wyjaśni?
|
Cudów nie ma, ale bez przesady poszło już więcej karnetów niż przed rundą jesienna. Ja w rekord Polski nie wierzę obstawiam 6 tysięcy razem z bonami.