Rience napisał(a):

Tak przynajmniej byś pokazał że masz jaja i godność człowieka, bo obrażać internetowo to każdy umie. Co przez SKWK wyprowadzane? Umowy na złotówkę od biletu podpisane za Cupiała. Teraz tak na poważnie, co wam to daje że sobie delfinujecie, obrażacie, napinacie Myślicie że to coś da, tak szczerze? Ego sobie w ten sposób poprawiacie? Czujecie się wtedy lepiej, jak wysyłacie taki post to czujecie wewnętrzną satysfakcje dobrze spełnionego zadania?
|
Zapytaj Sharków czy czuły wewnętrzną satysfakcje gdy brali kase z klubu jak piłkarzom nie płacono od pół roku.
Ja już nie mówię o innych zobowiązaniach, tylko gdzie mieli swoje jaja i godność, gdy jeden junior z drugim młodzierzowcem nie miał na czynsz a Sharakany zgodnie z umową ciągnęły kase? Nie mieli jaj nie mają godności. Zwykłe parówy i tyle.