Cytat:
|
Tak przynajmniej byś pokazał że masz jaja i godność człowieka, bo obrażać internetowo to każdy umie.
|
Komu pokazywać jaja i godność człowieka? Ludziom, którzy w 20 biegają z nożami i maczetami za jednym typem? Ludziom, którzy swój klub okradają? Ludziom, którzy sie bawią w przemycanie imigrantów? Ludziom, dla których narkobiznes jest wazniejszy niż klub i bracia po szalu, którzy pogonili z Wisły setki dobrych chłopaków? Czy ich (siłą rzeczy) przydupasów/wspólników z UW czy SKWK, którzy muszą siedzieć cicho albo out z Wisły/mafia się nimi zajmie?
Pokojowe rozwiązania? Tak jak na Piaście gdzie swoich bili albo na meczu z Jagą jak ktoś nie chciał wyzywać Jagi i dostawał po łbie za to? A może to pokojowe rozwiązanie to jest 5 do puchy w pociągu na mecz wyjazdowy a jak nie to w ....ę?
Weź się chłopie obudź. To wszystko wygląda pięknie tylko wtedy jak nic nie wiesz i nie kumasz, jak dopiero wchodzisz do tego świata. Później widzisz ile jest patologii i jak to wygląda na serio.
Prawda jest taka, że WSH zrobiło wiele dla Wisły bo zdominowało Kraków ale z drugiej strony zrobiło jeszcze więcej złego goniąc dobrych ludzi z Wisły i rozwalając ten klub od każdej strony, czy kibicowskiej czy finansowej. Także czas już się obudzić bo w obecnej sytuacji tylko idioci i złodzieje zostają przy SKWK i WSH.