|
Senior Member
Offline
|
|
funkykoval napisał(a): 
|
Niezłe Ty przyjdź pokaż jaja a my w grupie możemy cię znluzgac albo spuścić łomot . No faktycznie koledzy odważni w grupie. Natomiast co do tej kasy dla SKWK to kilka lat temu byłem za ta złotówka od biletu dla SKWK - muzeum nie powstało na oprawy UW zbierało na stadionie, a na koniec kiedy klub był w agonii przyszli koledzy po „swoje” 40 tys zł należne wg umowy. Podczas gdy w klubie ani zawodnicy ani trenerzy ani pracownicy nie dostawali kasy tez mając umowy. Zamiast wzywać pod trybunę może niech SKWK rozliczy się z kasy która przez kilka lat dostawało od klubu. Skoro w sezonie na meczach jest ok 200 tys widzów to 200 tys zł szefostwo SKWK pompowało z Wisły rocznie. Niech to oni pokażą jaja i powiedzą co stało się z ta kasa i popatrzą piłkarzom prosto w oczy. Żądacie pokazania jaj to je sami najpierw pokazcie
|
W punkt - 10 znaków.
|
|