Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19206
Stary 27.01.2019, 09:37
Rience napisał(a):Wyświetl post
Tak przynajmniej byś pokazał że masz jaja i godność człowieka, bo obrażać internetowo to każdy umie. Co przez SKWK wyprowadzane? Umowy na złotówkę od biletu podpisane za Cupiała. Teraz tak na poważnie, co wam to daje że sobie delfinujecie, obrażacie, napinacie Myślicie że to coś da, tak szczerze? Ego sobie w ten sposób poprawiacie? Czujecie się wtedy lepiej, jak wysyłacie taki post to czujecie wewnętrzną satysfakcje dobrze spełnionego zadania?
Niezłe Ty przyjdź pokaż jaja a my w grupie możemy cię znluzgac albo spuścić łomot . No faktycznie koledzy odważni w grupie. Natomiast co do tej kasy dla SKWK to kilka lat temu byłem za ta złotówka od biletu dla SKWK - muzeum nie powstało na oprawy UW zbierało na stadionie, a na koniec kiedy klub był w agonii przyszli koledzy po „swoje” 40 tys zł należne wg umowy. Podczas gdy w klubie ani zawodnicy ani trenerzy ani pracownicy nie dostawali kasy tez mając umowy. Zamiast wzywać pod trybunę może niech SKWK rozliczy się z kasy która przez kilka lat dostawało od klubu. Skoro w sezonie na meczach jest ok 200 tys widzów to 200 tys zł szefostwo SKWK pompowało z Wisły rocznie. Niech to oni pokażą jaja i powiedzą co stało się z ta kasa i popatrzą piłkarzom prosto w oczy. Żądacie pokazania jaj to je sami najpierw pokazcie
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując