Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13884
Stary 27.01.2019, 09:06
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
ale bylyby jaja jakbysmy jeszcze musilei oddac czesc kasy , osobiscie uwazam ze glupotom bylo puszczanie Imaza do Jagi - Imaz by nam bardzo pomogl przez te pol roku - i wzmocnilismy tylko konkurencje - a te 100 tys - to Imaz moglby nam wynagrodzic bramkami i miejscem w tabeli ...od poczatku mowilem ze to ta promocja dla Jagi to duzy blad
Misiu pomyśl przez chwilę, kończyła mu się umowa mógł podpisać z kim chce już teraz,a tak coś zarobiliśmy
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując