Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19203
Stary 27.01.2019, 02:11
Rience napisał(a):Wyświetl post
Jak to po co? Zapraszaja pod gniazdo zawsze zebyscie tam zadawali pytania, a nie na internecie, bo tam odpowiedz dostaniecie, a w internecie jej nie uzyskacie. Wiec sie domysl, co ty myslisz ze jak przychodzisz pokojowo to cie ktos uderzy?
Dokładnie delfiny są takie rozmowne i szczere, a klub ma się świetnie a kasa przez SKWK nie wyprowadzona wszystko cudownie wystarczy pójść do przyjacielskich miłych panów w krótkich spodenkach i odbyć z nimi kulturalną konwersację

Tylko jak to jest, że przy Surmie to było 472 oświadczenia na minutę - a teraz ciszą i uniżona prośba o dyskusję pod gniazdem, bo się chłopaki internetów tych całych trochę wstydzą

Jesteś cudowny chłopie
Odpowiedz cytując