Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13882
Stary 27.01.2019, 00:35
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
ale bylyby jaja jakbysmy jeszcze musilei oddac czesc kasy , osobiscie uwazam ze glupotom bylo puszczanie Imaza do Jagi - Imaz by nam bardzo pomogl przez te pol roku - i wzmocnilismy tylko konkurencje - a te 100 tys - to Imaz moglby nam wynagrodzic bramkami i miejscem w tabeli ...od poczatku mowilem ze to ta promocja dla Jagi to duzy blad
Gdyby nie Imaz za 100 tysięcy nie byłoby Kostala za 550 tysięcy. Tak ciężko zrozumieć? ; - )
Odpowiedz cytując