Cadiz miało dostać 10% za transfer Imaza do Jagielloni.
Wisła puściła do Jagi jeszcze Kostala i w umowie Imaz poszedł za grosze, a Kostal za 650 tys. euro. To się nazywa kreatywna księgowość

Chyba, że był jakiś zapis, że Imaz za Klemenza, wtedy nie ma się chyba do czego przyczepić

Będzie afera?
