|
Senior Member
Offline
|
|
master17 napisał(a): 
|
yarow nie zrozumiałeś mnie. Chodziło o to, że jeśli coś więcej na Wiśle ma być, jak siedzenie na tyłku, to pewne osoby trzeba odpalić. Sądy itp nie zawszę mogą (trzeba mieć paragraf), a reszta z grona jak najbardziej. Pisząc, że jest taka szansa chodzi, że są tarcia.
|
Ok, spoko.
|
|