Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
POtey
Member
Od: 07.2005
Offline
#
84376
26.01.2019, 12:13
Podobno Peszko opłacany będzie przez jakiegoś przedsiębiorcę. A Wisła będzie mu płacić tylko jakieś grosze. Więc pod tym względem transfer bardzo na plus.
www.hattrick.org
najlepszy manager on-line...
POtey
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do POtey
Odwiedź stronę domową użytkownika POtey!
Znajdź inne posty napisane przez POtey