LucjuszWielki napisał(a):

Nie będę narzekać z wiadomych względów, ale Peszko dla mnie był jedynm z największych pajaców ligi - nie ma sensu przytaczać fauli czy czerwonych kartek, gdyż pod tym względem bije na głowę Burego (który też miał pociąg do bezsensownych kartek).
Poza tym nie rozumiem podjary sportowej, gdyż Peszko nie ejst tym samym graczem co w amice... Poziom sportowy dużo poniżej Imaza czy Kostala.. Ba! Wolałbym ?Małeckiego.. ale cóż trzeba się cieszyâĽć, że ktokowliek przychodzi, choć znienawidzony piłkarz podobnie jak kaczorowski czy switlica to nie dobry omen :/ Jak już jest z nami to mam nadzieje, że da jakość i pokaże, że kiedyś tam grał w piłkę ...
|
Burliga = 241 spotkań, 76 żółtych 2 czerwone
Peszko = 360! spotkań, 86 żółtych 3 czerwone
O co chodzi z tym biciem na głowe, bo jednak postanowiłem przytoczyć CI te kartki, faule...
nie to ze sie dopierdalam, ale sie dopierdalam. Nagonka jest żenująca.