wolfy napisał(a):

Grał trochę krótko żeby oceniać. 250 tys. euro za 23 latka po debiucie w Ekstraklasie szału nie robi, ale w naszych warunkach trzeba brać z pocałowaniem ręki.
Myślę że jeszcze o nim usłyszymy. Ma potencjał jak Mączyński kiedyś moim zdaniem.
|
Już kolega poprawił. Niedawno skończył 19 lat.
I po drugie karierę Plewki śledzę od 7 lat i to talent czystej wody.. być może się nie wybije, będzie mial kontuzje, złych menagerow itp jeśli natomiast będzie się rozwijał jestem pewny że o nim usłyszymy . I karierę może zrobić spokojnie większa niż Judasz