Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19185
Stary 25.01.2019, 22:41
AD 1. Fajnie, że Pan Królewski podchwycił tą propozycje oraz brawa, że JĄ ZREALIZOWAŁ z dwójką innych "pomocników"

Dzimi napisał(a):Wyświetl post
OSTATNI PLAN RATUNKOWY

1. Klub w trybie pilnym otrzymuje od kogoś (np. od Miasta, PZPNu lub firm) pożyczkę 12-13 mln. pod zastaw kart zawodniczych, z terminem spłaty np. 20.02.2018
2. Z pożyczki tej spłaca zaległości wobec piłkarzy, unikając najgorszego, czyli ich odejścia za darmo
3. Po spłaceniu piłkarzy rozesłana zostaje informacja do wszystkich klubów z ekstraklasy, że kilku piłkarzy klub potrzebuje sprzedać do 15.02.2018 i oczekuje na składanie ofert
4. Po sprzedaży kilku piłkarzy (np. Imaz do Lecha, i jeszcze 3-4 innych których ktoś będzie chciał), Wisła spłaca udzieloną pożyczkę.


[SIZE=4] Punkty 1 i 2 operacji musiałaby jednak zostać przeprowadzone szybko.

Do krytyków tej opcji - lepiej spłacić ich, i następnie sprzedać oddając forsę pożyczoną na ich spłatę, niż żeby odeszli za darmo.


AD2. Kadra Wisły - jesień 2017
Cytat:
Bramkarze: Guesta, Buchalik, Chorążka
Obrońcy: Cywka, Bartkowski, Palcić, Arsenić, Głowacki, Ivan Gonzalez, Sadlok + potem Wasilewski
Środkowi pomocnicy: Llonch, Mitrović, Basha, Velez, Perez, Halilović
Ofensywni i skrzydłowi pomocnicy: Imaz, Boguski, Wojtkowski, Kostal, Ze Manuel, Małecki, Videmont
Napastnicy: Carlitos, Ondrasek, Brożek, Kolar, Balanyuk
Czy ktoś wie po jaką cholerę mieliśmy wtedy do 11 składu i meczowej siedemnastki aż 28 piłkarzy? W tym 6 środkowych pomocników, 7 skrzydłowych i 5 napastników?

Za dużo co najmniej o: Mitrović, Perez, Ze Manuel, Videmont, Balanyuk i być może: Velez, Guesta. A ich pensje trzeba było spłacić do marca 2018 żeby dostać licencje na 2018/2019. Bez nich skład byłby
Cytat:
Bramkarze: Buchalik, Chorążka
Obrońcy: Cywka, Bartkowski, Palcić, Arsenić, Głowacki, Ivan Gonzalez, Sadlok + potem Wasilewski
Środkowi pomocnicy: Llonch, Basha, Halilović
Ofensywni i skrzydłowi pomocnicy: Imaz, Boguski, Wojtkowski, Kostal, Małecki
Napastnicy: Carlitos, Ondrasek, Brożek, Kolar
Czyli mocniejsza wersja zespołu z jesieni 2018. Mocniejsza o: Lloncha, Carlitosa i Gonzaleza, a tańsza pewnie o1/3.


AD3. Odrębną kwestia to to co stało się z forsą klubową od czerwca/lipca 2018 - wpływu z C+ były, wpływy od sponsorów były, wpływy z biletów i karnetów były, a piłkarze i sztab nie widzieli ani grosza. Zdaje się że opłacono jakieś 1,5 mln zł za stadion, oraz prąd gaz, bazę w Myślenicach i to wszystko. Jak stwierdził Boniek - od lipca do grudnia do klubu wleciało 20-25 mln zł. I mam nadzieję że prokuratura ustali, gdzie to poszło.
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 25.01.2019 o godz. 22:48.
Odpowiedz cytując