Temat
:
W 2019 roku kupię karnet na Wisłę!
Wyświetl pojedynczy post
armani199
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
38
25.01.2019, 21:53
Kolega spoza Małopolski mnie pyta czy jak kupi dwa karnety i na jeden będzie chodził sam to czy na drugi będzie mógł wprowadzać różne osoby. Co mu odpowiedzieć?
armani199
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do armani199
Znajdź inne posty napisane przez armani199