master17 napisał(a):

|
Na pewne sprawy wpływu nie mamy i pozostaje mieć nadzieję, że grono "kumatych" rozwiąże problem u siebie, a jest taka szansa. (...)
|
No jasne. Środowisko jak to ze środowiskami bywa oczyści się samo. Sędziowie się sami osądzą, księża wyczyszczą, posłowie odlustrzą to i "kumaci" się sami odkumają.