bridgeburner napisał(a):

Z jednej strony to do srodka pola juz napprawde poza Basha nie mamy nikogo wiec 2 transfery to minimum
Z drugiej, no jakos nie zauwazylem niczego w grze Plewki co pozwalaloby mi myslec ze bedzie czyms wiecej niz meteorytem ktory jak sie pojawil w pierwszej druzynie tak zaraz zniknie a 1 mln zł nam potrzebny jest cholernie
|
Grał trochę krótko żeby oceniać. 250 tys. euro za 23 latka po debiucie w Ekstraklasie szału nie robi, ale w naszych warunkach trzeba brać z pocałowaniem ręki.
Myślę że jeszcze o nim usłyszymy. Ma potencjał jak Mączyński kiedyś moim zdaniem.