Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Smuga85
Junior Member
Od: 12.2018
Offline
#
84364
25.01.2019, 19:33
Tonamini
napisał(a):
Na Majstra oldbojami
Ile razy trzeba powtarzać że Majstra się zdobywa na północnym zachodzie Polski
Pierwszy mecz na którym byłem:
1997/98 I liga Wisła Kraków 0:0 Stomil Olsztyn
Najlepszy mecz na którym byłem:
14.12.2011 Wisła Kraków 2:1 Twente Enschede
Najlepszy wyjazd na którym byłem:
18.09.2008 Tottenham Hotspur 2:1 Wisła Kraków
Smuga85
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Smuga85
Znajdź inne posty napisane przez Smuga85