Wyświetl pojedynczy post
Smuga85
Junior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84364
Stary 25.01.2019, 19:33
Tonamini napisał(a):Wyświetl post
Na Majstra oldbojami
Ile razy trzeba powtarzać że Majstra się zdobywa na północnym zachodzie Polski
Pierwszy mecz na którym byłem:
1997/98 I liga Wisła Kraków 0:0 Stomil Olsztyn

Najlepszy mecz na którym byłem:
14.12.2011 Wisła Kraków 2:1 Twente Enschede

Najlepszy wyjazd na którym byłem:
18.09.2008 Tottenham Hotspur 2:1 Wisła Kraków
Odpowiedz cytując