Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19178
Stary 25.01.2019, 17:26
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Idealne podsumowanie tej nieidealnej dyskusji.
Dlatego niech na C będzie zawsze taka atmosfera jak ostatnio na Lechu. A za zarządzanie klubem niech zostanie w rękach Wisłockiego i reszty tego cudownego pospolitego ruszenia
Też bym tego chciał ale czy nikt się nie obawia jak rozwiązanie umowy Wisły z SKWK w kwestii "utrzymywania spokoju" na trybunach (jak to powiedział LMM) nie będzie miało negatywnego wplywu na zachowanie Kumatych? osobiście powątpiewam.
Odpowiedz cytując