stary dziad napisał(a):

Idealne podsumowanie tej nieidealnej dyskusji.
Dlatego niech na C będzie zawsze taka atmosfera jak ostatnio na Lechu. A za zarządzanie klubem niech zostanie w rękach Wisłockiego i reszty tego cudownego pospolitego ruszenia
|
Też bym tego chciał ale czy nikt się nie obawia jak rozwiązanie umowy Wisły z SKWK w kwestii "utrzymywania spokoju" na trybunach (jak to powiedział LMM) nie będzie miało negatywnego wplywu na zachowanie Kumatych? osobiście powątpiewam.