Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84359
Stary 25.01.2019, 17:23
Sylwus1988 napisał(a):Wyświetl post
O połowę? Czytałem gdzieś że w Lechii zarabiał około 100 kafli. To znaczy ze Wisła będzie płacić Peszce 50 tysi? To by było dużo za dużo nawet jakbyśmy byli bogaci
Bardziej realne jest że Peszko przez pół roku będzie zarabiał 50 kafli w tym 25 opłaca mu Wisła.
Peszko ma bajeczny kontrakt w Lechii który obowiazuje jeszcze 1.5 roku a później przez 5 lat ma być ich ... skautem . Tak więc zejście Peszki przez parę miechow z kontraktu nie jest niczym dziwnym. Gargula też kiedyś u nas z własnej woli zszedł, podobnie Jędrzejczyk w Legii.
Odpowiedz cytując