Sylwus1988 napisał(a):

|
O połowę? Czytałem gdzieś że w Lechii zarabiał około 100 kafli. To znaczy ze Wisła będzie płacić Peszce 50 tysi? To by było dużo za dużo nawet jakbyśmy byli bogaci
|
Bardziej realne jest że Peszko przez pół roku będzie zarabiał 50 kafli w tym 25 opłaca mu Wisła.
Peszko ma bajeczny kontrakt w Lechii który obowiazuje jeszcze 1.5 roku a później przez 5 lat ma być ich ... skautem . Tak więc zejście Peszki przez parę miechow z kontraktu nie jest niczym dziwnym. Gargula też kiedyś u nas z własnej woli zszedł, podobnie Jędrzejczyk w Legii.