Wyświetl pojedynczy post
Sylwus1988
Senior Member
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84358
Stary 25.01.2019, 16:27
O połowę? Czytałem gdzieś że w Lechii zarabiał około 100 kafli. To znaczy ze Wisła będzie płacić Peszce 50 tysi? To by było dużo za dużo nawet jakbyśmy byli bogaci
Odpowiedz cytując