Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Sylwus1988
Senior Member
Od: 03.2018
Offline
#
84358
25.01.2019, 16:27
O połowę? Czytałem gdzieś że w Lechii zarabiał około 100 kafli. To znaczy ze Wisła będzie płacić Peszce 50 tysi? To by było dużo za dużo nawet jakbyśmy byli bogaci
Sylwus1988
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sylwus1988
Znajdź inne posty napisane przez Sylwus1988