|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
|
"...Przy Reymonta 22 przywitają Peszkę z otwartymi ramionami. Z inicjatywą sprowadzenia 44-krotnego reprezentanta Polski wyszli Arkadiusz Głowacki i Marcin Wasilewski, a Maciej Stolarczyk ... Sławek bardzo chciał iść do Wisły, a Wiśle też na nim zależało, więc powiedziałem: "Dobra, to robimy to". Sławek zszedł z zarobków o połowę, ja też zrezygnowałem z wynagrodzenia dla agenta....Chcemy pomóc Wiśle, bo taki klub musi grać w ekstraklasie - mówi Hajto..."
... no i wszystko jasne 
|
|