Wyświetl pojedynczy post
Mintokur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84357
Stary 25.01.2019, 16:15
"...Przy Reymonta 22 przywitają Peszkę z otwartymi ramionami. Z inicjatywą sprowadzenia 44-krotnego reprezentanta Polski wyszli Arkadiusz Głowacki i Marcin Wasilewski, a Maciej Stolarczyk ... Sławek bardzo chciał iść do Wisły, a Wiśle też na nim zależało, więc powiedziałem: "Dobra, to robimy to". Sławek zszedł z zarobków o połowę, ja też zrezygnowałem z wynagrodzenia dla agenta....Chcemy pomóc Wiśle, bo taki klub musi grać w ekstraklasie - mówi Hajto..."



... no i wszystko jasne
Odpowiedz cytując