Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13876
Stary 25.01.2019, 14:04
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Bednarz na prezesa się nie nadawał, ta funkcja kompetencyjnie i intelektualnie go przerosła. Miał parcie na szkło, lubił gesty pod publiczkę, ale sam nie potrafił niczego zorganizować. Wystarczy porównać z obecnymi biednymi czasami.
UFA to była chwilówka którą spłacamy do dziś, nie trafia do mnie że nie było lepszych opcji, po prostu Bednarz nic nie potrafił wymyśleć, zorganizować a oni sami przyszli i zaproponowali lichwiarski kredyt.

Bednarz jako dyrektor sportowy za to był o wiele lepszy niż Junco (jeśli odliczyć piłkarzy od Kiko).
Nie wiem czemu przy Junko mamy odliczyć piłkarzy od Kiko, ale za to Bednarzowi to już wszystkich dopisać ? Przecież równie dobrze i Marcelo i Diaz mogli być podesłanie przez menagerow zaprzyjaźnionych choćby z Kapka. (Nie wiem , gdybam). Natomiast tyle umów zostało w tym czasie frajersko rozwiązanych że jego działania jako dyrektora sportowego były kpina.
Odpowiedz cytując