|
Według mnie idealna sytuacja, by próbować juniorów przed przyszłorocznym obowiązkiem grania młodzieżowcem. Plewka, Grabowski już w pewien sposób sprawdzeni w warunkach ligowych. Jestem przekonany, że Stolarczyk ma to z tyłu głowy i będzie szukanie różnych wariantów, bo przecież nie możemy polegać na jednym juniorze.
Bramka: status quo
Obrona: Bartkowski <---> Burliga
Pomoc: Kort <---> Plewka? Szot?
Atak: Ondrasek <----> Kolar/Drzazga
O skrzydłach nie mówię, bo myślę, że jak chłopaki będą mieli siłę biegać, to sobie poradzą. Jasne, że Kostal, Imaz i Ondrasek zrobili mega liczby, ale jak mówił Stolarczyk - odpowiedzialność weźmie ktoś inny, piłka nie lubi próżni.
|