Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84355
Stary 25.01.2019, 13:42
Według mnie idealna sytuacja, by próbować juniorów przed przyszłorocznym obowiązkiem grania młodzieżowcem. Plewka, Grabowski już w pewien sposób sprawdzeni w warunkach ligowych. Jestem przekonany, że Stolarczyk ma to z tyłu głowy i będzie szukanie różnych wariantów, bo przecież nie możemy polegać na jednym juniorze.

Bramka: status quo
Obrona: Bartkowski <---> Burliga
Pomoc: Kort <---> Plewka? Szot?
Atak: Ondrasek <----> Kolar/Drzazga

O skrzydłach nie mówię, bo myślę, że jak chłopaki będą mieli siłę biegać, to sobie poradzą. Jasne, że Kostal, Imaz i Ondrasek zrobili mega liczby, ale jak mówił Stolarczyk - odpowiedzialność weźmie ktoś inny, piłka nie lubi próżni.
Odpowiedz cytując