Wyświetl pojedynczy post
tomaszek14
Junior Member
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19174
Stary 25.01.2019, 13:40
Witam serdecznie! Utraciłem możliwość logowania się na starym koncie, więc byłem zmuszony założyć nowe :/


Na wstępie chciałbym poprosić wszystkich o to skończenie tego głupiego pi**dolenia o tym co będzie na trybunach, a adminów proszę o usunięcie tych żenujących postów.


Z tematów związanych z Wisłą zauważyłem, że nie było tu poruszane:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...wych_lozy_vip/
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...anie_stadionu/
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._pilkarskiego/

A właśnie ostatnio miałem już pytać co będzie po zerwaniu poprzednich umów, czy będzie jakiś przetarg czy obecni pracownicy sami chwycą za mopy, ścierki i łopaty do odśnieżania xD
Odpowiedz cytując