Witam serdecznie! Utraciłem możliwość logowania się na starym koncie, więc byłem zmuszony założyć nowe :/
Na wstępie chciałbym poprosić wszystkich o to skończenie tego głupiego pi**dolenia o tym co będzie na trybunach, a adminów proszę o usunięcie tych żenujących postów.
Z tematów związanych z Wisłą zauważyłem, że nie było tu poruszane:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...wych_lozy_vip/
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...anie_stadionu/
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._pilkarskiego/
A właśnie ostatnio miałem już pytać co będzie po zerwaniu poprzednich umów, czy będzie jakiś przetarg czy obecni pracownicy sami chwycą za mopy, ścierki i łopaty do odśnieżania xD