Karherop napisał(a):

@wester
Słyszę że transfer Peszki jest fatalny wizerunkowo dla Wisły.. to ja się zapytam czy nam coś jeszcze może popsuć wizerunek po akcjach z superwizjerem, Miśkiem, Marzenka, Vanna Kambodżańskie , Meresińskim i reszta ? Przecież transfer Peszki to wizerunkowy pikuś przy tym.
Poza tym, choć sam go nie lubię tak w naszym przypadku - wybrzydzać nie można. Sportowo się może obronić.
|
Cóż.. mam jedynie nadzieję, że Sławek się "ogarnie" i że nie dojdzie do sytuacji w której dziennikarz do niego zadzwoni, a ten po pijaku zacznie mu gadać jakieś głupoty lub że zacznie kolekcjonować czerwone kartki za chamskie zagrania. Ostatni okres był bardzo zły w jego wykonaniu. To Wisła jest dla niego szansą, mam nadzieję że chce tu grać i nie będzie tu na zasadzie zsyłki.