Wyświetl pojedynczy post
wester
Senior Member
 
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84350
Stary 24.01.2019, 22:15
Karherop napisał(a):Wyświetl post
@wester

Słyszę że transfer Peszki jest fatalny wizerunkowo dla Wisły.. to ja się zapytam czy nam coś jeszcze może popsuć wizerunek po akcjach z superwizjerem, Miśkiem, Marzenka, Vanna Kambodżańskie , Meresińskim i reszta ? Przecież transfer Peszki to wizerunkowy pikuś przy tym.

Poza tym, choć sam go nie lubię tak w naszym przypadku - wybrzydzać nie można. Sportowo się może obronić.
Cóż.. mam jedynie nadzieję, że Sławek się "ogarnie" i że nie dojdzie do sytuacji w której dziennikarz do niego zadzwoni, a ten po pijaku zacznie mu gadać jakieś głupoty lub że zacznie kolekcjonować czerwone kartki za chamskie zagrania. Ostatni okres był bardzo zły w jego wykonaniu. To Wisła jest dla niego szansą, mam nadzieję że chce tu grać i nie będzie tu na zasadzie zsyłki.
FC CHOLERZYN
Odpowiedz cytując