KOALIK napisał(a):

Minęło już kilka dni i nastąpiła cisza.
Nie mówi się już o odpowiedzialności karnej tych, którzy ukradli w ostatnich 2,5 roku ok. 25 mln złotych.
W normalnym kraju Sarapata vel Czekaj dostałaby już kilka zarzutów, zostałaby zatrzymana, itp.
Wraz z pozostałymi.
A tu cisza.
Co ciekawe, a może kluczowym w tym wszystkim jest fakt, że wielu kibiców powoli zapomni o wszystkich przekrętach (stwierdzą, że były to drobne pomyłki, a czasy Bednarza to wielkie oszustwa).
Ci co nawoływali przez dwa lata na finansowanie TS-u (te pieniądze nie szły na piłkarską spółkę, bo w końcu piłkarzom i miastu praktycznie nie płacono) niestety nie zniknęli z tego forum, a powinni.
|
Łatwo jest na forum oskarżać, trudniej natomiast znaleźć dowód na to co opisujesz.