|
Facet rzucił chwytliwe jasełkowe, żeby mu klikalność wzrosła, a my bierzemy rykoszetem dzięki (TFU) "najwierniejszym". Musimy się przyzwyczaić, że do momentu w którym Klub nie wyjdzie na prostą, takich wpisów będzie sporo. Trzeba zlać gościa sikiem prostym, ew. na start rundy wrzucić transparent "kibice nie wyrażają zgody na wydanie akredytacji temu panu".
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|