raindog napisał:
"To nie Bednarz, tylko Basałaj rozwiązał kontrakt z Jovanovicem.
Bez UFA, nie dostalibyśmy licencji."
NIe wiem jakim cudem Basałaj miał rozwiązać kontrakt z Jovanoviciem, skoro został on rozwiązany w 2015 roku, a Basałaja w Wiśle nie było już od 2012 roku


Bednarz z kolei odszedł w 2014 roku więc też nie maczał w tym palców...... Natomiast Genkov i odszkodowanie dla niego to już sprawa Bednarza....