|
Ja się cieszę z Peszki. To jest bądź co bądź ciągle na warunki ligii dobry gracz, który umiejętności ma i kiedyś konkretnie wymiatał.
O zachowanie się nie boje..komu on tu podskoczy? Sobolowi, Stolarczykowi, Wasylowi, Kubie, Brożkowi ?
Mamy zgraną, zdeterminowaną ekipę, ukierunkowaną na cel.
Myślę że nikt ze Sławkiem nie będzie przed meczem przysłowiowej flachy robił. Nie po to piłkarze pół roku za darmo grali, żeby teraz spieprzyć sportowo to o co walczyli.
Bedzie dobrze.
|