Wyświetl pojedynczy post
Yggdrasil
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewski Gród

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6916
Stary 24.01.2019, 11:06
Ja się cieszę z Peszki. To jest bądź co bądź ciągle na warunki ligii dobry gracz, który umiejętności ma i kiedyś konkretnie wymiatał.
O zachowanie się nie boje..komu on tu podskoczy? Sobolowi, Stolarczykowi, Wasylowi, Kubie, Brożkowi ?
Mamy zgraną, zdeterminowaną ekipę, ukierunkowaną na cel.
Myślę że nikt ze Sławkiem nie będzie przed meczem przysłowiowej flachy robił. Nie po to piłkarze pół roku za darmo grali, żeby teraz spieprzyć sportowo to o co walczyli.
Bedzie dobrze.
Odpowiedz cytując