Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13865
Stary 24.01.2019, 10:24
raindog napisał(a):Wyświetl post
To nie Bednarz, tylko Basałaj rozwiązał kontrakt z Jovanovicem.
Bez UFA, nie dostalibyśmy licencji.
Ciągle się powtarza jak mantrę hasło że bez UFA nie byłoby licencji.
To najczestsze wytlumaczenie obrońców tej teorii, jednocześnie takie które nie można zweryfikować.

Tymczasem sytuacja jaka wtedy była nie była nawet w 10% tak zła jak teraz (na koniec grudnia 2018)
Opóźnienia w placach nie były tak duże
Nie wzięto nam żadnej kasy z c+ na poczet cesji do miasta i TF
Nie zawieszono nam licencji.
Nawet gdyby nam nie przyznano 31 marca to przecież przysługuje tryb odwoławczy, więc ew. wtedy chwytalibysmy się takiej brzytwy.
Dodatkowo nie przyznanie licencji mogłoby obudzić TF i Cupiala że kasa jest niezbędna.

A tak nabraliśmy się na bajeczki UFA jak to nas dokapitalizowanie, pobudza marketing, ściągną sponsorów. I tym sposobem do dzisiaj spłacamy kary umowne. Bednarz wtedy ani trochę nie spodziewał się konsekwencji swoich czynów, tak jak i zresztą w przypadku innych decyzji.
Odpowiedz cytując