Wyświetl pojedynczy post
Putin2000
Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13861
Stary 23.01.2019, 16:26
Co się tyczy postępowania Bednarza na polu sportowym i biznesowym, to miał umiarkowane sukcesy. Ale działał też w określonych okolicznościach.



Natomiast walka z ortalionami, jak widać, była w pełni uzasadniona. Inna sprawa, że nie robił tego w jakiś finezyjny sposób. Uważał chyba, że problem sam się rozwiąże, kiedy przez jakiś czas nie dostaną tego, czego chcą. Moim zdaniem jednak klub i jego władze mają ograniczone możliwości zwalczania takiej patologii, jaka u nas była/jest. Co można zrobić? Dawać zakazy stadionowe? A kto potem to będzie egzekwował, ochrona złożona z kolegów Sharków albo jakichś nastolatków? Nie łudźmy się, że gdyby policja i prokuratura nie wzięły się za to towarzystwo (nomen omen), to dzisiejsze działania naprawcze w ogóle byłyby możliwe.
Odpowiedz cytując