Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13860
Stary 23.01.2019, 16:08
Bednarz to tragedia i tyle gdyby nie Marcelo to dno dna jeszcze sobie nie chcianego tu Jirsaka za 700 tys euro kupił.

Co takiego tu zrobił cześć długów dalej splacamy po Bednarzu.

PS zresztą nie ważne nie przez Bednarza były teraz tarapaty
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 23.01.2019 o godz. 16:15.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując