|
Bednarz to tragedia i tyle gdyby nie Marcelo to dno dna jeszcze sobie nie chcianego tu Jirsaka za 700 tys euro kupił.
Co takiego tu zrobił cześć długów dalej splacamy po Bednarzu.
PS zresztą nie ważne nie przez Bednarza były teraz tarapaty
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 23.01.2019 o godz. 16:15.
|