Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22087
Stary 23.01.2019, 15:34
Niech przyjdzie ale tylko do końca sezonu i pod warunkiem, że jak znowu odwali jakiś chory faul to nic mu nie płacimy. On to do jednej drużyny z Hajto i Grosikiem się nadaje. W trójkę razem wzięci mają bardziej nasrane do głowy niż przeciętny nastolatek.
Odpowiedz cytując