|
Niech przyjdzie ale tylko do końca sezonu i pod warunkiem, że jak znowu odwali jakiś chory faul to nic mu nie płacimy. On to do jednej drużyny z Hajto i Grosikiem się nadaje. W trójkę razem wzięci mają bardziej nasrane do głowy niż przeciętny nastolatek.
|