|
@up
No tak, nikogo nie można zmusić ot tak. Żyjemy w wolnym kraju. Różnica jest taka, że np. alkoholik czy inny palacz postanawia zerwać z nałogiem i np. po kilku dniach przegrywa.
Tutaj tak nie jest. Raz się to załatwia i koniec. Oczywiście ważne mieć przy tym wsparcie bliskich. Np. zeby Stolar wymagał od Burego papieru z kasyna, albo sam z nim tam poszedł
|