|
Plewka ma dolecieć Knura tak pisał.
Mnie zastanawia inna sprawa. Nikt nie sprawdzał jakie tam są warunki do treningu obecnie? Z tego co sprawdzałem ma lać bez przerwy(nie deszczyk, burze). Szacunek dla sponsora, że w ogóle gdzieś jadą potrenować w normalnych warunkach ale czy takie będą oby prognozy sie nie sprawdziły.
|