Wyświetl pojedynczy post
wester
Senior Member
 
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13854
Stary 23.01.2019, 12:27
Pablito napisał(a):Wyświetl post
Wawrzynowski to pajac. Bednarz to była jedna z większych porażek tego klubu. Ten gość nigdy nie powinien mieć prawa u nas pracować. On nie chciał iść na wojne z kibolami on poszedł na wojnę z kibicami wrzucająć wsyzstkich do jednego worka. I jeszcze ta ośmieszająca akcja z Karcherem...
Bednarz był wówczas odpowiednim człowiekiem na odpowiednie czasy. Jego zadaniem było posprzątanie po Holendrach, cięcie kosztów przy jednoczesnym zachowaniu jakiegoś tam poziomu drużyny. Bednarz nie chciał iść na wojnę ze zwykłymi kibicami, to jest rozsądny facet. Problematyka leżała tu punkcie ,że "Ci" zwykli kibice opowiedzieli się dość znacząco po jednej ze stron i byli gotowy się podkładać za WSH dlatego to wyglądało jakby oni też obrywali. Jeszcze wtedy panowała nam tym forum teoria, w którą jestem przekonany ze wierzyło 70% ludzi że Jacek Bednarz jest "łysym legionistą" który celowo nie chce aby Wisła się odrodziła. Następnie uwierzono w sklepik, muzeum i pomnik. Obalenie Bednarza bylo dość łatwe zważywszy że wiekszosż kibiców nie była przyzwyczajona do zaciskania pasa. Myśleli że Bednarz hamował rozwój klubu.
FC CHOLERZYN
Odpowiedz cytując