Wyświetl pojedynczy post
Pablito
Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13853
Stary 23.01.2019, 11:56
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Jak chuligani wygrali wojne o Wisla
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...-wojne-o-wisle
Wawrzynowski to pajac. Bednarz to była jedna z większych porażek tego klubu. Ten gość nigdy nie powinien mieć prawa u nas pracować. On nie chciał iść na wojne z kibolami on poszedł na wojnę z kibicami wrzucająć wsyzstkich do jednego worka. I jeszcze ta ośmieszająca akcja z Karcherem...
Odpowiedz cytując