Po pierwsze w Białymstoku jest kasyno
http://bialystok.naszemiasto.pl/arty...t,t,id,tm.html
Po drugie. Składasz pismo, które potwierdza notariusz i z tym pismem idziesz do kasyna. W ten sposób masz zakaz (jeśli chcesz) dożywotnio na całą Polskę. W uproszczeniu oczywiście.
Natomiast wystarczy odrobina woli i można się pozbyć nałogu.