|
Na podstawie tego, co można było zobaczyć w sparingach z Wisłą Sandomierz i Garbarnią:
1. dla Szota szkoda już czasu na CLJ - jego aktualną przydatność do 1 drużyny oceni Stolar, pewnie dużo będzie zależało do tego, czy uda się kogoś pozyskać do gry na środku. Jeżeli tak, to powinien iść na wypożyczenie do końca sezonu, I albo II liga, łyknąć piłki seniorskiej.
2. W jego miejsce do najstarszej CLJ Hoyo-Kowalski i jednocześnie treningi z pierwszą drużyną. Podobnie Buksa, tyle że ten już grywał w CLJ u Regulskiego.
Co do Peszki - jesteśmy w takiej sytuacji, że każdy ograny zawodnik przydałby się na wczoraj.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|