|
17 a 15 lat to jednak duża różnica .... do tego Afrykanie szybciej dorastają
A Mirek na tym szybkim debiucie to za dobrze nie wyszedł
... zresztą ilu znacie stoperów, którzy debiutowali w wieku 15, 16 czy 17 lat ... i zastanówcie się dobrze czemu
Ostatnio edytowane przez Adasss : 22.01.2019 o godz. 22:17.
|