Cytat:
|
chłopak jest obrońcą, u niego technika to sprawa drugorzędna
|
Że co proszę ? Mam nadzieję, że to tylko skrót myślowy. Obrońca to sobie może nie mieć dryblingu, ale jak coś chce poważnego osiągnąć ( czyt. Grać w lepszej lidze niż Polska Ekstraklasa ), to technikę musi rozwijać tak samo jak wszystkie inne "pierwszorzędne". Mam nadzieję, że Szanownemu Koledze o to chodziło
