Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
krzysztofff
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
84313
22.01.2019, 19:59
Jaga kiedys wziela Wlazlo zaplacila i oddała Szymanskiego,dzis Wlazlo jest bezrobotny a Szymanski poszedl za 6 baniek do Rosji...
krzysztofff
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzysztofff
Znajdź inne posty napisane przez krzysztofff