Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84312
Stary 22.01.2019, 19:38
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Arsenic tez przez pierwsze miesiace wygladał slabiutko,takie dziecko we mgle.Klemenz tez sie wyrobi
Tak samo jak Victor Perez. I co? Nie wyrobił się. Zasadnicza różnica między Klemenzem i Arseniciem jest taka, że ten drugi wchodził w zupełnie nowe realia- nowy kraj, nowa kultura, nowa, zupełnie nieznana mu liga. Oczywiście Klemenza nie skreślam i na pewno lepszy on, niż 50kg Hoyo-Kowalski. 2 lata siłowni i z chłopaka może być pożytek.
nie dla nas jest porażki smak XDDDDDDDDDDDDD
Odpowiedz cytując