Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22067
Stary 22.01.2019, 16:51
lukas14 napisał(a):Wyświetl post
Lepsi byli by np. Maciej Urbanczyk https://www.transfermarkt.pl/maciej-...spieler/255423

Dominik Koscielniak https://www.transfermarkt.pl/dominik...spieler/235829

Filip Kozłowski https://www.transfermarkt.pl/filip-k...spieler/306637

A nie jakiś bosniak
ej jestes z zarządu badz blisko niego?

czemu nie powiesz ze najlpszy i prawie dogadany jest Urbanczyk, ktorego z ligi nikt nie chce...ale jest z BMG.
Nie to co Bosniak, bez klubu i za czapke gruszek...

pomijam pilkarska opinie o Ubranczyku.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując