lukas14 napisał(a):

ej jestes z zarządu badz blisko niego?
czemu nie powiesz ze najlpszy i prawie dogadany jest Urbanczyk, ktorego z ligi nikt nie chce...ale jest z BMG.
Nie to co Bosniak, bez klubu i za czapke gruszek...
pomijam pilkarska opinie o Ubranczyku.