|
To, że dostaniemy tę licencję to było więcej niż pewne po pierwsze dla Ekstraklasy byłby to olbrzymi cios marketingowy, a po drugie z takimi ludźmi u sterów i wsparciem tysięcy kibiców nie mogło być inaczej niż tylko odwieszenie licencji.
Tu gra toczy się o coś ważniejszego, o pozyskanie inwestora, który wyprowadzi Wisłę z problemów w których się obecnie znajduje. Miejmy nadzieję, że Pan Królewski znajdzie Wiśle kogoś poważnego, bo bez tego będziemy balansować na granicy mówiąc delikatnie.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|