Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19159
Stary 22.01.2019, 15:51
To, że dostaniemy tę licencję to było więcej niż pewne po pierwsze dla Ekstraklasy byłby to olbrzymi cios marketingowy, a po drugie z takimi ludźmi u sterów i wsparciem tysięcy kibiców nie mogło być inaczej niż tylko odwieszenie licencji.

Tu gra toczy się o coś ważniejszego, o pozyskanie inwestora, który wyprowadzi Wisłę z problemów w których się obecnie znajduje. Miejmy nadzieję, że Pan Królewski znajdzie Wiśle kogoś poważnego, bo bez tego będziemy balansować na granicy mówiąc delikatnie.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując